אנחנו חברת טיולי שטח ותיקה ומנוסה, הפועלת ברמת הגולן כבר למעלה מ-15 שנה, ומתמחה בטיולי רייזרים אתגריים ובלתי נשכחים בנופים המרהיבים של האזור וטיולי ג'יפים לנהיגה עצמית.

החזון שלנו הוא לאפשר למטיילים לחוות את הריגוש וההרפתקה של נסיעה על רייזרים אמיתיים ומתקדמים ביותר, תוך שמירה קפדנית על בטיחות ונוחות מרביות. אנו שמים דגש על מתן חווית שטח אקסטרימית מצד אחד, אך בטוחה ונעימה ככל האפשר מצד שני.

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות לטיולי רייזרים בגולן:

  • הטיול הפופולרי והמרכזי שלנו הוא בן שעה וחצי סביב הכנרת, וכולל נופים מרהיבים של האגם והרי הגולן. זהו הטיול הקלאסי שלנו שמומלץ לכל מי שרוצה לחוות לראשונה את הסיפוק שבנהיגת רייזר.
  • אנו מציעים 3 מסלולי רייזרים מאתגרים בני 4 שעות ברחבי רמת הגולן, ברמות קושי עולות: מתחילים, בינוניים ומתקדמים. המסלולים כוללים נופים מדהימים בכל רחבי הגולן ומעברים מרתקים בשטח (מעברי נחלים, טיפוסי הרים וכד').
  • טיול היום המיוחד והבלעדי שלנו הוא "ים לים" – טיול רייזרים ארוך ומאתגר במיוחד המתחיל בכנרת ומסתיים בים התיכון. זוהי חוויה אדירה לחובבי אתגר מושבעים.

בנוסף לטיולי הרייזרים, אנו מציעים גם טיולי ג'יפים לנהיגה עצמית בגולן, על גבי כלי רכב חזקים ומפנקים מסוג טויוטה לנד קרוזר ולנד רובר. טיולים אלו מתאימים גם למשפחות עם ילדים. ישנן אפשרויות שונות לטיולי קבוצות בהתאמה אישית.

המדריכים שלנו הם בני האזור, שמכירים כל פינה בגולן ויובילו אתכם לחוויית רייזרים מרתקת ומיוחדת עם סיפורי המקום המרתקים.

אם אתם מחפשים טיול רייזר או ג'יפ אמיתי ואקסטרימי בגולן, מקצועי ובטוח – אנחנו הכתובת שלכם!