תוכן עניינים

מסלול טיול חמש שעות – טיולי ג'יפים בגולן בנהיגה עצמית

רצינו לספר לכם על מסלול חמש שעות שלנו שעשינו עם מנהלי מחלקות של אחד מבתי המלון השווים של אילת.

יום כיף לעובדים שהם לא ישכחו

רצינו לספר לכם על מסלול חמש שעות שלנו שעשינו עם מנהלי מחלקות של אחד מבתי המלון השווים של אילת.

יום כיף לעובדים שהם לא ישכחו

הכל התחיל משיחת טלפון מאחת הסוכנות שעובדות איתנו כבר שנים רבות..
סוכנת שבדרך כלל עושה פעילויות גיבוש לעובדים מסוג של טיולים קולינרים, עם עצירות אצל כל מיני שפים שמכינים דברי אוכל מיוחדים. הפעם הבקשה מהלקוח היתה שונה:
"אנחנו רוצים שטח , טבע , המון ירוק , ומים… חייבים משהו שונה מהנוף המדברי שאליו אנחנו רגילים. יום כיף לעובדים שהם לא ישכחו".

טיולי ג'יפים בגולן בנהיגה עצמית, יום כיף לעובדים, אטרקציו בצפון בחורף, טיולי ג'יפים בצפון

אין בעיה… טלפון מהסוכנת לטיול שטח שיכלול בתוכו את כל הבקשות של הלקוח, ובנוסף הסוכנת רצתה להוסיף את הטאצ' האישי שלה.
הצעתי את מסלול החמש שעות שלנו, בנוסף סגרנו גם על ביקור באחד היקבים השווים בגולן לטעימות יין והסבר, ובנוסף עוד עצירה לקפה או תה, שבעצירה יחולקו ערכות אוכל של פשטידות גבינות עוגיות וכו'.
הלחץ היה גדול מבחינת לוח הזמנים להגיע אל היקב בדיוק בשעה שנקבעה, להספיק לעשות את כל המסלול בלי לקצר, ועדיין לקחת בחשבון את העצירות של היקב ושל הקפה והארוחות, לוודא שמי שנוהג מטעם הלקוחות לא טועם יין ביקב (בכל זאת.. אם שותים לא נוהגים)
ועדיין להספיק לעבור בתוך צמחיה ירוקה, מעברי מים ונחלים.
לעלות לרמת הגולן כדי שהטיול יהיה אתגרי מעניין ועם נוף מרהיב של הכנרת , הירדן , עמק בית שאן , והרי הגליל התחתון
בנוסף לכל זה – מכיוון שמדובר בחברה גדולה ויסודית נאלצנו להעביר ללקוח רישיון עסק, ביטוחים של הרכבים ביטוח צד שלישי וכו'.

מזל שאנחנו – חווית ג'יפים לנהיגה עצמית בגולן –  חברה מסודרת מאד כך שלפחות בתחום הזה זה היה קל .
יצא שבדיוק שבוע לפני הטיול הגיע זמן הטיפול בג'יפים וכל הג'יפים היו בחברת טויוטה לטיפול התקופתי שלהם, כך שלפחות מבחינה מכנית יכולנו להיות רגועים ב-100%.

טיולי ג'יפים בגולן בנהיגה עצמית, יום כיף לעובדים, אטרקציו בצפון בחורף, טיולי ג'יפים בצפוןשבוע לפני הטיול בודק את תחזית מזג האויר, צפויים 3 ימים של גשם שאמור להסתיים בדיוק בתאריך של הטיול, 


כך שצפוי לנו בטיול שטח בוצי רטוב וכמובן עם עבירות הרבה יותר קשה מהמתוכנן.
טלפון מהלקוח שמביע את חששו בפני לגבי מזג האויר הצפוי והאם זה מבטל לנו את הפעילות, אני מרגיע את הלקוח מכיוון שאנו מקצוענים ויודעים לעשות טיולים בגולן עם ג'יפים לנהיגה עצמית גם בשיא החורף, בגשמים עזים מבלי לסכן את הג'יפים או הלקוחות,
אבל זה אומר שיתכן שנאלץ לשנות במעט את תוואי המסלול.

אטרקציות בצפון בחורף

יום לפני הטיול אני מחליט לקחת את הג'יפ האישי שלי ולעשות טיול הכנה. עובר על כל המסלול כדי לבדוק שלא יהיו לנו הפתעות למחרת, למזלי אני מגלה שהשד לא כל כך נורא.. הגשמים שירדו לא היו רבים כמו שהבטיחו בתחזית מזג האוויר, והאחיזה בקרקע מעולה!

אמנם ירדו גשמים אך לא מספיק בכדי לעשות את הקרקע חלקה ובוצית.
מגיע יום הטיול, מכל המסלולים בגולן אנו מתחילים באיזור שפך הירדן עם מעברי מים רבים, צמחיה ירוקה ושופעת ומעברי אבני הבזלת שמטלטלים את הג'יפים מצד לצד,
החבר'ה בג'יפ בהתלהבות… איזה כיף!!!
ואני שומע בקשר "זה עולה על כל ציפיותינו" (-:

טיולי ג'יפים בגולן בנהיגה עצמית, יום כיף לעובדים, אטרקציו בצפון בחורף, טיולי ג'יפים בצפוןתוך כדי הנסיעה אנו מתחילים חידון בנושא הכרת רמת הגולן והלקוחות בג'יפים מתחרים בניהם מי יגיע ראשון לתשובה הנכונה. משפך הירדן אנו ממשיכים למעלה הטייסים התורכים ומתחילים לטפס את כל הרמה מגובה מינוס 200 מטר לגובה פלוס 350 – עליה בגובה של מעל חצי ק"מ עם נוף מטריף, שנפרס לפנינו של כל הכנרת עמק בית שאן והרי הגליל התחתון. 

 

למעלה אנו עושים עצירה להסבר וסקירה של האיזור, ומיד ממשיכים תוך כדי נסיעה על שיפולי הגולן עד היקב שנמצא באחד מישובי דרום הגולן..
עצירה להסבר ביקב וטעימות יין .
לאחר מכן אנו ממשיכים בירידה תלולה עם עבירות בינונית לוואדי נחל סמק – אנו עוצרים במפגש הנחלים להכנת קפה/ תה ונישנושים טעימים.


לאחר מכן מטפסים על הרכס הצפוני של נחל סמק והשמש מתחילה לשקוע מולנו אנו רואים את האורות של טבריה וכל סביב הכנרת המערבי מראה מהמם וסיום ליום טיול שהיה מושלם מכל בחינה אפשרית.
פירגונים רבים מהלקוחות גם באופן פרונטלי וגם ברשתות החברתיות לאחר מכן..
תענוג והכי כייף בעולם!

אם בא לכם לקרוא עוד המלצות על חווית טיולי ג'יפים בגולן בנהיגה עצמית

מוזמנים לקרוא כאן